Lietuvos inovacijų centras ir asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ organizuoja tarptautinį renginį „The Innovation Summit Lietuva: „Strategies to Reinforce Private Investments And Collaboration“, kuris vyks š. m. gegužės 17 d. Vilniuje, viešbutyje Kempinski Hotel Cathedral Square.

Renginio tikslas – remiantis gerąja Europos įmonių ir verslo klasterių patirtimi parodyti kaip bendradarbiavimo pagalba verslo įmonės sugeba transformuotis ir sukuria inovatyvius, didelę pridėtinę vertę generuojančius klasterius ir pradeda daryti įtaką reguliacinei ir investicinei aplinkai. Lietuvos įmonės dalinsis patirtimi apie sėkmingus ir nesėkmingus bandymus pritraukti privačias investicijas bei apie investavimo į inovacijas motyvus. Diskusijų panelių metu bus formuluojamos konkrečios rekomendacijos valdžios atstovams kaip gerinti verslo investicinę ir reguliacinę aplinką.

Renginys nemokamas, bet dalyvavimas ir registracija galimi tik su kvietimais. Į renginį užsiregistruoti galite paspaudę šią registracijos nuorodą. Registracija iki gegužės 10 d.

Platesnę informaciją galite rasti šioje konferencijos nuorodoje: