Spalio 12-13 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Ūkio ministerija kviečia į prestižinį jau trečiąjį kartą organizuojamą tarptautinį Vilniaus inovacijų forumą „Innovation Drift 2017“. Šiame renginyje galėsite ne tik susipažinti su svarbiausiomis ateities tendencijomis, bet ir akis į akį pabendrauti su asmenybėmis, aktyviai formuojančiomis mūsų visų rytojų.

Pranešimus skaitys NASA Ames tyrimų centro atstovė Rose Grymes, mobilaus ryšio telefono melodijos kūrėjas Ralphas Simonas, futuristas Ray Hammondas, komercializuojant inovacijas su P&G dirbusios „Innventure“ vadovas Mike’as Otworthas, „Hyperloop One“ atstovė YJ Fischer; „Silicon Vikings“ projekto lyderis Eilifas Trondsenas ir kiti visame pasaulyje pripažinti mokslo, technologijų bei verslo atstovai.

Šių metų „Innovation Drift“ pranešimai suskirstyti į 4-ias pagrindines temas: ateities technologijos, ateities visuomenė, ateities miestai ir ateities iššūkiai.

Be to, tik „Innovation Drift“ B2B renginyje galėsite asmeniškai užmegzti artimus kontaktus su Jus dominančių sričių lyderiais pasaulyje ir Lietuvoje bei gausite konkrečių verslo plėtros idėjų ir patarimų.

Lauksime Jūsų parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Laisvės pr. 5, Vilniuje.

Registracija ir daugiau informacijos apie renginį čia